با ما همراه باشید

ارزهای دیجیتال

5ارزسوداور ومحبوب/قسمت2

منتشر شده

در

خرید بیت کوین

5ارزدیجیتال سودارور ومحبوب/قسمت دوم؛

5ارزدیجیتالی سود اورد که میتواند جایگزین بیت کوین شود

Qtum;

ارز الکترونیکی سودآور دیگر متعلق به شرکت Qtum است که توکن آن هم Qtum نام دارد. سازندگان این توکن تصمیم گرفته‌اند روی کسب و کارها به عنوان مشتری تمرکز کنند. این شرکت با ترکیب برخی از بهترین ویژگی‌های بلاک چین‌های اتریوم و بیت کوین، Qtum را به ابزاری برای طراحی و ساخت قراردادهای هوشمند تبدیل کرده‌اند. به این ترتیب کسب و کارها می‌توانند با توکن Qtum مدیریت زنجیره منابع و مبادلات بین شرکت‌ها را اتوماتیک کنند.

هدف این شرکت، ساخت یک پلتفرم برای قراردادهای هوشمند (شامل الگوهای ایمن و شخصی‌سازی شده برای صنایع و افراد خاص) و طراحی فناوری مورد نیاز برای ترجمه این قراردادها از کدهای نرم‌افزاری به زبان انسانی است.

Qtum سرمایه قابل توجهی را صرف سازگاری با تلفن همراه و کاربردی ساده پلتفرم و توکن‌هایش کرده است. همین ویژگی می‌تواند آن‌ها را به توکن محبوب شرکت‌های علاقه‌مند به عملیات‌های غیرمتمرکز (به ویژه در کشورهای توسعه یافته) تبدیل کند.

اگرچه شبکه Qtum فقط از سیزدهم سپتامبر در دسترس عموم قرار گرفته اما در همین مدت کوتاه، ارزش بازار توکن های Qtum به ۵۸۰ میلیون دلار رسیده است.

سال ۲۰۱۷ در واقع سال شکوفایی ارزهای دیجیتال بوده است. این شکوفایی از طرفی موجب افزایش کاربردهای ارزهای دیجیتال و از طرف دیگر موجب تاخیرهای مکرر در مبادلات شده است. مقایسه معاملات ارزهای دیجیتال با بازارهای دیگر – مثلاً بازار بورس – که معاملات در کسری از ثانیه انجام می‌شود، نشان از عدم کارایی پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال دارد.

Rialto.ai؛

این ارزقصد دارد با ساخت الگوریتم‌های جدید با این ناکارآمدی‌ها مقابله کند. در واقع Rialto.ai شبکه آربیتراژ ارزهای دیجیتال است. وقتی معاملات بخاطر تبدیل ارزهای مختلف به یکدیگر یا عدم رفع نیازهای تجاری به مشکل برمی‌خورند، شبکه Rialto.ai مشکل را با تامین نقدینگی مورد نیاز از منابع خودش حل می‌کند. به این ترتیب زمان اجرای معاملات کاهش می‌یابد، معاملات باز شده بلافاصله تکمیل می‌شوند و کارایی کلی معاملات ارزهای دیجیتال افزایش می‌یابد.

Rialto.ai علاوه بر تامین نقدینگی بازار، معاملاتی را هم برای کسب سود از معایب و ناکارآمدی‌های بازار اجرا می‌کند (مثل ربات‌های تریدر وال استریت). شبکه Rialto.ai از هر معامله یک کارمزد کوچک دریافت می‌کند و دوبار در سال مبلغ جمع‌آوری شده را بین صاحبان توکن‌ها پخش می‌کند. علاوه براین، الگوریتم‌ها بلافاصله از مبادلات بزرگ باخبر می‌شوند.

این ارز الکترونیکی سودآور هنوز در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده قانونی نشده اما یکی از بهترین گزینه‌ها برای متنوع کردن سبد سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال است.

Pembient;

همه ارزهای دیجیتال لزوما با تکیه بر ابزارهای نرم افزاری به سود نمی‌رسند. ایده استارت آپ Pembient استفاده از دارایی است که نه سنتی است و نه مدرن! برایتان عجیب خواهد بود اما Pembient در حال طراحی پلتفرمی است که شاخ کرگدن می‌سازد. این پلتفرم با ترکیب فناوری مهندسی ژنتیک و پرینت سه بعدی، محصولات برپایه شاخ کرگدن را می‌سازد تا علاوه بر تامین نیاز بازار از انقراض کرگدن‌ها هم جلوگیری کند. اگر این شرکت بتواند به اهدافش در زمینه ساخت شاخ کرگدن آزمایشگاهی و تولید انبوه آن برسد، قیمت شاخ کرگدن در مقیاس جهانی با افت شدید مواجه می‌شود.

شرکت Pembient به سرمایه بیشتری برای تکمیل پلتفرم ساخت شاخ مصنوعی نیاز دارد و به همین خاطر اقدام به عرضه ارز الکترونیکی با نام پمبی کوین کرده است. شما به ازای هر توکنی که خریده‌اید، صاحب یک گرم از شاخ هایی می‌شوید که در سال ۲۰۲۲ آماده عرضه به بازار خواهند شد. البته این توکن‌ها از لحظه خرید قابل معامله هستند.

این ارز الکترونیکی نسبت به سایر گزینه ها ریسک بیشتری دارد چون ممکن است پروژه Pembient به اهدافش نرسد. قیمت توکن‌ها هم کمی بحث برانگیز شده اما ظرفیت‌های بالقوه ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های فناوری بلاک چین را به خوبی نشان می‌دهد.

منبع:پیمنت24

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین ها