با ما همراه باشید

اخبار

فوری : بایننس ایران را در لیست تحریم خود قرار داد

منتشر شده

در

بایننس و تحریم ایران

صرافی بایننس که یکی از صرافی های معروف و قابل اعتماد در حوزه ارزهای دیجیتال بوده و همواره مورد اعتماد عدد زیادی از هموطنان ما بوده است ، درد اخرین ویرایش بخش Terms of use خود که در تاریخ 24/5/2018 منتشر کرده است ، ایران را در لیست کشورهایی قرار داد که مورد تحریم سازمان ملل واقع شده اند و به تبع آن هرگونه استفاده از سایت و خدمات بایننس برای کاربران ایرانی ممنوع اعلام شد

به تصویر زیر که از سایت بایننس ( binance ) گرفته شده است دقت کنید :

 

بایننس و تحریم ایران

همانطوری که در متن بالا مشخص است بایننس در این بخش ( جلوگیری از استفاده )‌اعلام میکند تمامی کشورهایی که در لیست تحریم قرار دارند ازجمله بالکانز ، بلاروس ، بورما ، ساحل عاج ، کوبا ، کنگو ، ایران و عراق  حق استفاده از خدمات binance را نداشته و این سایت این حق را برای خود در نظر گرفته است که در صورت مشاهده و اثبات فعالیت تبعه های هریک از کشورهای نامبرده ، اعمال محدودیت را انجام داده و دسترسی کاربران را به سایت خود ببندد.

در سال گذشته نیز صرافی بیترکس که یک صرافی بسیار معروف و محبوب بود به یک باره دسترسی ایرانیان را کامل بسته و تمامی سرمایه آنان را بلوکه کرد. امیدواریم با خواندن این خبر چنین اتفاقی برای هموطنانمان تکرار نشود .

 

تیم میهن ارز به همه عزیزانی که در این صرافی سرمایه داشته اند توصیه میکند سریعا ارزهای دیجیتال خود را از این سایت خارج نموده و در محل دیگری نگه داری نمایند .

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین ها