با ما همراه باشید

اخبار

سایت بایننس(binance) از دسترس خارج شد..

منتشر شده

در

امروز به تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ حدود ساعت ۱۵ ،سایت بایننس (binance) برای اولین بار از زمان تاسیس خود ، برای کاربران ایرانی از دسترس خارج شد . همانطور که در تصویر پایین مشخص است بدون VPN سایت بایننس با ارور مواجه شده و برای کاربران ایرانی قابل دسترسی نیست .

 

پیرو اخبار قبلی که در سایت میهن ارز منتشر شد  بایننس قبلا هم در بخش Terms of use اعلام کرده بود کشورهایی که شامل تحریم های سازمان ملل و شورای امنیت شده اند ، از خدمات این سایت محروم خواهند بود :

بایننس

اما ساعاتی بعد binance متن بالا را تصحیح کرده و نام کشور ها را از آن حذف کرد. اما بعد از پرس و جو های فراوان بخش پشتیبانی سایت بایننس ( که البته قدرت اجرایی ندارد ) اعلام کرده بود که سایت برای کاربران ایرانی از دسترس خارج نخواهد شد .

البته نکته مبهم اینجاست که در این لحظه مشخص نیست قطعی سایت از سمت ISP های ایرانی است یا از طرف سایت بایننس این اتفاق افتاده است . اما چنین اتفاقی در حالی می افتد که در مهر سال ۹۶ صرافی بیترکس دسترسی کاربران ایرانی را به صورت کامل قطع کرده و سرمایه بسیاری از هموطنان ما همچنان  در این صرافی بلاک شده است ..

سایت میهن ارز هیچ گونه توصیه و پیشنهادی ارائه نمیدهد اما با توجه به اتفاقات اخیر و همچنین گذشته تاریک صرافی های خارجی توجه شما همراهان را به رعایت نکات ایمنی جلب میکند .

امیدواریم هیچ یک از شما دوستان سرمایه خود را از دست ندهید و متضرر نشوید…

 

برنامه نویس backend | فعال در حوزه ارزهای دیجیتال | علاقمند به یادگیری چیزای جدید | سایت شخصی :alirezaamrollahi.ir

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین ها