با ما همراه باشید

اخبار

تحلیل قیمت بیت کوین | اتریوم | ریپل | استلار | لایت کوین | بیت کوین کش

منتشر شده

در

ترند ارزهای دیجیتال

مقدمه

باید پذیرفت که خرید بیت کوین USD یک استراتژی مناسب برای کسب درآمد است و در وضعیت فعلی تنها شرکت های دارند سود می برند که از اتفاقات سال های پیش درس گرفتند. مشاهده شده است که شرکتی در نوسانات بازار اقدام به خرید بیت کوین کرده است، این به معنی است که این شرکت در آینده بیت کوین تاثیر بسزایی دارد.

ما در این تحلیل با تمرکز بر این موضوع می خواهیم شما را قانع کنیم تا با رصد کردن تغییرات گذشته از خرید بیت کوین صرفه نظر نکنید و به طور میانگین از بودجه خود برای آن برنامه ریزی کنید.

بیت کوین BTC / USD

انتظار داشتیم بیت کوین پس از پایین آمدن از خط روند، مجددا برای صعود خود تلاش کند. BTC / USD در حال حاضر، در روند 20 روزه، به قیمت بالاتری خواهد رسید. خریداران احتمال می رود که  درسطوح حمایتی 9.500 دلار برای خرید صبر کنند. توقف خرید باید در 7.800 دلار حفظ شود. هدف سود در خرید بیت کوین حرکت به  12.000 دلار است.

BTC/USD

اما اگر جفت BTC / USD نتواند از 9.500 دلار بالاتر برود و یک بار دیگر سقوط کند، چه می شود؟ در این حالت، خریداران باید صبر کنند، تا تمایل به خرید در سطوح پایین ایجاد شود، زیرا اگر قیمت پایین تر از 7.800 دلار تخمین زده شود، ممکن است تا 7000 دلار کاهش یابد.

ما همواره هر دو سناریوی صعودی و نزولی را ارائه می دهیم زیرا معامله گران باید از آنچه در هر دو مورد وجود می آید انتظار داشته باشند. این امر غیر مسئولانه خواهد بود که سطوح را فقط در یک مرحله در نظر بگیریم.

اتریوم ETH / USD

پس از یک روند مثبت دو روزه در 10 فوریه و 11 فوریه، اتریوم نیز تلاش می کند تا به جلو حرکت کند. جفت ETH / USD احتمالا با قیمت 911 دلار در میانگین 20 روز و 980 دلار 50 روزه مواجه خواهد شد. در بالای این سطوح، قیمت ممکن است به 1050 دلار نیز صعود کند.

ETH/USD

اما در ضعف ترین حالت هم، دارای پشتیبانی 775 دلاری است. هرچند این ارز ریسک خوبی را برای خرید ارائه نمی دهد، بنابراین ما پیشنهاد تجارت کردن با آن را نمی دهیم.

بیت کوین کش BCH / USD

بیت کوین کش طی چهار روز گذشته در معرض محدودیت قرار گرفته است. این روند ممکن است روز به روز بیشتر شده، یا به حرکت به سمت بالا، حل شود. جفت BCH / USD رو به کاهش قیمت است، ما بهتر است از انجام هر کاری جلوگیری کنیم.

BCH/USD

اما اگر جفت BCH / USD از خط روند نزولی و 20 روزه خارج شود، می توان آن را معامله کرد. بنابراین، ما فکر می کنیم موقعیت طولانی در 1.400 دلار با توقف ضرر 1.100 دلاری ممکن است یک حرکت هوشمندانه باشد. هدف سود این تجارت، رسیدن به سطوح .925 تا 2.000 دلاری است.

ریپل XRP / USD

ما در مورد امکان  سرمایه گذاری کوتاه مدت در مورد ریپل نوشته بودیم. ما منتظر یک روند 20 روزه برای شروع موقعیت های طولانی هستیم.

XRP/USD

در روند کوتاه مدت این ارز توانست برای مدت کوتاهی از بحران خارج شود اما دوباره به حالت قبلی برگشت. اگر پشتیبانی قوی از این ارز صورت گیرد می تواند به قیمت 1.74 دلاری نزدیک شود. خریداران می توانند توقف ضرر را در سطح 0.86 دلار حفظ کنند، که درست زیر حمایت قبلی است. ريپل در سقوط جاري ناکارآمد بوده است، بنابراين، فقط با 50 درصد از اندازه موقعيت معمول، تجارت کنيد.

استلار XLM / USD

استلار اقدامات معاملاتی محدود خود را برای چند روز گذشته ادامه داده است. تلاش برای صعود با مقاومت شدید در سطح 0.41 دلار مواجه شده است. جفت XLM / USD اگر موفق به شکستن کانال نزولی شوند، پیش بینی می کنیم که به سطح 0.63 دلار برسد. تا زمانی که جفت XLM / USD در داخل کانال صعودی قرار نگیرد، هیچ معامله ای پیدا نمی کنیم.

XLM/USD

بنابراین، بهتر است منتظر شکست کانال نزولی برای شروع موقعیت طولانی باشیم.

لایت کوین LTC / USD

ما در موقعیت های طولانی لایت کوین را توصیه کردیم و گفتیم که در سطوح 175 دلار حفظ می شود. با این حال، در سه روز گذشته، رقیبان تلاش کرده اند تا این مانع این روند شوند.

LTC/USD

برای جفت LTC / USD اگر قیمت 175 دلار برآورد شود، ما بر این باوریم که این یک پیشرفت قابل توجه است. اگر جفت LTC / USD بالاتر از سطوح 178 دلار باشد، خرید آن توصیه می شود. ضرر برای تجارت را می توان تا 130 دلار حفظ کرد.

کاردانو ADA / BTC

کاردانو کار خود را در الگوی مثلث نزولی ادامه می دهد و شکسته شدن حمایت در 0.00004070 الگو را کامل می کند. برای جفت ADA / BTC ما انتظار داریم که در سطوح 0.0000246 دیده شود.

ADA/BTC

شکست الگوی نزولی یک نشانه برای روند صعودی است. بنابراین،  ما باید موضع خود را معکوس و بلند مدت کنیم. تا آن زمان، در نظر بگیرید که فقط آن را رصد کنید.

 نئو NEO / USD

در تجزیه و تحلیل قبلی ما، ما یک موقعیت طولانی را در نئو با بیش از 120 دلار  پیش بینی کردیم و با توقف ضرر در 100 دلار پیشنهاد شد. اگرچه قیمت در روز 10 فوریه به قیمت روزانه 120.33 دلار رسید، اما نمی توانست پرداختی پیدا کند.

NEO/USD

بنابراین، خریداران باید انتظار داشته باشند که قیمت حتما حفظ شود. هر چند دیروز در روند  نزولی، 93.53 دوباره حمایت شد. جفت NEO / USD در محدوده ای 93.5 دلار در نزول و 120 دلار در صعود قرار دارد. شکستن این محدوده احتمالا موجب حرکت به سمت خط روند نزولی می شود.

منبع : okex

برنامه نویس backend | فعال در حوزه ارزهای دیجیتال | علاقمند به یادگیری چیزای جدید | سایت شخصی :alirezaamrollahi.ir

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین ها