با ما همراه باشید

ICO

“اودسیی” آیکو (ICO) ای که مسیر پیشرفت را از سنگاپور شروع کرده است!

منتشر شده

در

آیکو اودیسی ، میهن ارز

درباره آیکو اودیسی و چگونگی شروع به کار آن

ماموریت تیم اودیسی پایه سازی نسل بعدی سیستم های اقتصاد عرضه ای تمرکز زدایی (Decentralized) و اکوسیستم نفر به نفر می باشد. این مفهوم، در نگاه اول مفهوم سختی به نظر می رسد، اما هدف اصلی آن مشخص می باشد، تبلیغات! به عبارتی تعریف دیگر این آیکو به این صورت می باشد، هدف از ایجاد اودیسی کاهش هزینه تمام شده، افزایش بازده در بازار . افزایش سود کالا و سیستم ها با استفاده از اصطلاحی تحت عنوان “اقتصاد به اشتراک گذاری جهانی” (Global Sharing Economy) می باشد.

به عبارت خودمانی تر و ساده تر، تبلیغات توئیتر، فیسبوک، اینستاگرام، ادوردز (Adwords) و غیره در اصل همین کار را انجام می دهند! با این تفاوت که در این شبکه ها شما معمولا افراد و مخاطب خاصی را مورد هدف قرار می دهید، در اینستاگرام از طریق جذب فالوئر، مطالبی گذاشته می شود که به مذاق آنها خوش بیاید، و در لا به لای ان مطالب تبلیغ مورد نظر گذاشته می شود، و همچنین تفاوت این سیستم با سیستم اودیسی این است که در سیستم امروزی فرد تبلیغ دهنده، تبلیغ مورد نظر را باید به یک شرکت و یا ادمین صفحه اینستاگرام بدهد، در حالی که در آیکو اودیسی به این گئنه نمی باشد.

آیکو اودیسی از سیستم “قرارداد هوشمندانه” (در صفحه مفهوم آیکوها به تفصیل این مورد اشاره شده است) استفاده نموده است، توجه نمائید که در هنگام خرید این آیکو کیف پول مورد نظر شما از قابلیت ERC20 بهره گیری نماید.

مزایای این سیساتم آیکو اودیسی:

  • تمرکز زدایی شده (Decentralized) و هزینه تمام شده کمتر
  • سیستم عامل متن باز (Open Source)
  • قابل اعتماد و در توان ناشناس بودن فرد مورد نظر در این سیستم
  • مستقل بودن
  • مشارکت در انگیزه
  • کسب درآمد
  • کاهش هزینه جابجایی پول (Fee)
  • معاملات سریعتر بدون موانع پرداخت

هدف و شاکله اصلی آیکو اودیسی

ایجاد یک سیستم اقتصادی به اشتراک گذاشتن وفادار ایجاد به این معنی که : “همه چیز را می توان به اشتراک گذاشت، همه چیز را می توان متصل کرد. به اشتراک گذاری مالکیت جدید است. هر کس باید مالکیت کامل داده هایی را که آپلود کرده و یا جایی نوشته و ثبت می کنند را داشته باشد. داده ها باید به صورت آزادانه در اختیار داشته باشند. آزادی برای به اشتراک گذاشتن، به اشتراک گذاری آزاد. آزادی برای به اشتراک گذاشتن، به اشتراک گذاری آزاد. با توجه به مکانیسم پاداش اودیسی، هر کس به این سیستم به اشتراک گذاری کمک نماید، سودی برای این مشارکت برا آنها در نظر گرفته می شود. به اشتراک گذاری اقتصاد باید غیر انحصار و بی طرف برای همه باشد. به اشتراک گذاری اقتصاد باید مستقل باشد.” این متن از سایت آیکو اودیسی برداشته شده است.


تاسیس شرکت (آیکو) اودیسی

شرکت پروتوکل اودیسی (مسئولیت محدود) با تصویب اداره تنظیم مقررات حسابداری و شرکت و تحت نظارت و تنظیم قانون شرکت ها در  سنگاپور قرار گرفته است. این شرکت توسط هیئت امنا یا هیئت مدیره واجد شرایط تشکیل شده است.بر اساس تاکید در سات اصلی شرکت اودیسی این شرکت مستقل (البته با توجه به حضور این شرکت در کشور سنگاپور شاید مفهوم این عبارت زیاد منطقی نباشد!).

با توجه به اظهارات خود شرکت در سایت رسمی این شرکت “سنگاپور به قوانین پایدار و معتبر و محیط مالی امن خود مشهور است. شرکت اودیسی، به عنوان یک نهاد غیر انتفاعی که در سنگاپور تاسیس شده است، تحت قوانین سنگاپور، یک نهاد قانونی است که هیچ منافع تجاری در فعالیت های مربوط به مزایای عمومی  ندارد. “سود” حاصل از بنیاد مازاد است و برای سازمان و اجرای سایر فعالیت ها و رویدادها حفظ می شود. اعضای بنیاد هرگز توزیع سود را قبول نخواهند کرد.”

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین ها