با ما همراه باشید

اخبار

استفاده از بیت کوین در اپلیکیشن اسکوئرکش

منتشر شده

در

استفاده از بیت کوین در اپلیکیشن اسکوِِئرکش

اسکوئر برنامه‌های جدی برای امکان استفاده از بیت‌کوین در اپلیکیشن «اسکوئرکَش» دارد. جک دورسی مدیرعامل اسکوئر اعلام کرده که قصد دارد تا بخش‌های بیت‌کوینی کسب‌وکارش را توسعه دهد.

جک دورسی در کنفرانسی گفت که بیت‌کوین برای اسکوئر صرفا در خریدو فروش خلاصه نمی‌شود و ادامه داد: «ما بر این باوریم که بیت‌کوین و دیگر ارزهای دیجیتال فناوری تغییردهنده‌ای برای صنعت ما است و ما می‌خواهیم که در اسرع وقت اطلاعات و دانش بیشتری از این فناوری به دست آوریم.»

براساس گزارش سه ماهه چهارم ۲۰۱۷ اسکوئر، کل درآمد خالص شرکت و درآمد تعدیل‌شده آن در مقایسه با سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ افزاش چشمگیری داشته است. به‌خصوص از زمانی که امکان استفاده از بیت‌کوین در اپلیکیشن اسکوئرکش برای کاربران فرهم شد.

استفاده از بیت کوین در اپلیکیشن اسکوِِئرکش

در گزارش اخیر اسکوئر آمده است: «در حال حاضر مشتریان می‌توانند از طریق اپلیکیشن اسکوئرکش خریدوفروش بیت‌کوین انجام دهند. ما می‌دانستیم که این همان چیزی است که مشتریان خواهانش بودند و به این دلیل از بیت‌کوین پشتیبانی می‌کنیم زیرا این کار را گامی در مسیر بلندمدت رفتن به سمت دسترسی مالی بیشتر برای افراد می‌دانیم.»

اپلیکیشن اسکوئرکش در حال حاضر در ۵۰ ایالت آمریکا در دسترس است. این اپلیکیشن به کاربران امکان انجام تراکنش‌های فوری با پول فیات و خریدوفروش بیت‌کوین را فراهم می‌کند. این امکان خریدوفروش برای اولین‌بار و برای حجم محدودی از کاربران در نوامبر سال ۲۰۱۷ امکان‌پذیر شد و در ژانویه سال ۲۰۱۸ این قابلیت در دسترس تمام کاربران قرار گرفت.

منبع: ارز دیجیتال

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین ها